„А някой кара колело...“*

Премиерът Бойко Борисов обиколи с велосипед парка в Ямбол

по статията работи: Филипа Тодева | 13.07.2012 | 14:07

Премиерът Бойко Борисов се качи на велосипед, за да направи обиколка на обновения парк в Ямбол, предаде Агенция "Фокус". Борисов бе придружаван от министъра на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова, заедно с която посетиха детска площадка.

Павлова изтъкна, че подобна детска площадка няма даже и в София и че би искала и нейното дете да може да посещава такива площадки.

Проектът "Интегриран проект за устойчиво подобряване на градската среда и зоните за отдих в Община Ямбол” е по оперативна програма "Регионално развитие”. Той започна на 16 юли 2010 година и е с продължителност 24 месеца.

Общата му стойност е 3,07 млн. лева, при съфинансиране от община Ямбол в размер на 154 хил. лева. Общата цел на проекта е да осигури устойчива и екологична градска среда, с по-високо качество на живот и нови възможности за икономическо и социално развитие чрез подобряване на зелените площи и физическата среда в град Ямбол.

* Част от припева на песента "Колело" на P.I.F


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


21 Никаква Жена 07.09.2012 | 12:58
http://www.youtube.com/watch?v=k2-gTdr9wrs
20 Никаква Жена 07.09.2012 | 12:56
По магистрала с колело е забранено... http://www.youtube.com/watch?v=k2-gTdr9wrs
19 г-жа Тенджеркова 13.07.2012 | 17:05
Недей, че тогава от нюза, ще трябва да сменят заглавието на - "Пляс, пляс педалите! Водно колело!"
18 Даная Михайлова 13.07.2012 | 16:20
Бойко е тествал парка ... развъртял е педалите :)
17 lilia tashkova 13.07.2012 | 15:46
евала на айнюз за заглавието, много е добро, любопитно как са го следвали гардовете и чие колело е яхнал?
16 tatqna ivancheva 13.07.2012 | 15:03
Колело,добре,а водно колело кога ще покара?
15 Бай Спас 13.07.2012 | 14:59
Където има лентички за рязане въобще не се и съмнявам, че и Бойко е там. Вече започвам да си мисля, че ги събира, за да връзва доматите в двора си в резиденцията в Банкя.
14 ivanka stoqnova 13.07.2012 | 14:57
Спортът явно му е в кръвта!Нека си покара,отдавна сигурно не му се е случвало!
13 Milen Stanchev 13.07.2012 | 14:53
Да ви кажа ли защо Ямбол чак сега започва инфраструктурно да си стъпва на краката? то е много простичко - кмет преди беше от БСП,а тука вече мисля втори мандат кмета е от ГЕРБ - сещате се натам...
12 Milen Stanchev 13.07.2012 | 14:48
Така и така вчера беше на откриване на магистралата до Ямбол - защо да не преспи в града и да го разгледа, разхождайки се на колело. Няма да ви казвам два дни преди да дойде как са го чиститли този град...
11 Silvyia Dimitrova 13.07.2012 | 14:48
Оооо, вие съвсем ме отказахте :( Ще си остана с единия велоергометър. За него поне такова хард оборудване не трябва.
10 Лолита Набокова 13.07.2012 | 14:48
Браво на Бойко . Много си ме кефи той :)
9 BornToBe Wild 13.07.2012 | 14:40
Зависи какво колело търсиш. Ако ще ти е абсолютно професионално, толкова са. Да не говорим че има и по-скъпи. Но обикновен спортен байк имам аз за няма и 200 кинта. И зависи къде го караш - не знам дали си карала оф роуд, истински, ама там си иска сериозно оборудване;)
8 BornToBe Wild 13.07.2012 | 14:38
Е как няма снимков материал бе!! Как може такава излгация! :))
7 milen doktorov 13.07.2012 | 14:33
е що да не се качи на велосипед, нека да покара човека, какво толкова
6 Kokita Bebita 13.07.2012 | 14:31
Аз разчитам на стария бегач, който е идеален и за офроуд возия. Иначе едно добро ново колело е между 500 и 600 кинта. И още стотина за смяна на седалката с някоя по-свястна. Ако си вземете и други аксесоари сметката съвсем набъбва.
5 Тотев Филип 13.07.2012 | 14:28
ххахахаха дали се е люшнал на люлките и дали се е пуснал по пързалката не знам, обаче нас как ни пуска по пързалките не е истина
4 ivana spasova 13.07.2012 | 14:27
Тогава предпочитам да се излежавам на водно легло. Тия дни гледах за байк и ми се струват непрелично скъпи:( Засега се отказвам от идеята за колоездене и ще си разчитам на верния кракомобил.
3 Atanas Hristov 13.07.2012 | 14:24
А на площадката поигра ли си Бойко или не? :) Всички градове имат нужда от реновиране на старите детски площадки и строеж на нови,така че да се възползват от еврофондовете и да направят така,че живота в градовете да е по-приятен и лесен и за родителите и за децата.
2 Марияна Петрова 13.07.2012 | 14:20
трябваше да пуснете някоя снимка от тази площадка и от обновения парк, да видим Бойко как кара колело и се катери по катерушките.
1 LiubCho Yo 13.07.2012 | 14:19
Ех, де да се сипеше и дъжд из ведро! С очакваните 40 градуса в неделя байкърите по-добре да заложат на някое друго хоби, като каране на водно колело.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.