"Спасиха" авариралия кораб край Варна

Плавателният съд ще бъде преместен на друг кей

по статията работи: Цанка Донкова | 16.05.2014 | 12:06
Повече за:

"Спасиха" авариралия кораб край Варна. На 11 май по време на товарни дейности плаващият под молдовски флаг "Mohammed H” се бе наклонил силно към кея.

"Операцията по изправянето на авариралия кораб "Mohammed H" на пристанище Варна-запад е приключила", съобщи изпълнителният директор на "Морска администрация" Георги Цветков.

Той обясни, че плавателният съд ще бъде преместен на друг кей, за да не пречи на работата на пристанището. Цветков каза, че корабът първо ще бъде проверен дали е мореходен, за да може да отплава от пристанището.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 reni angelova 16.05.2014 | 16:36
Браво, добре, че всичко е наред и няма пострадали хора.
14 Никол Георгиева 16.05.2014 | 16:07
Хубава новина, а как се е стигнало до този инцидент, важното е, че няма пострадали и загинали, дано да се разберат причините за акостирането му.
13 Божидара Алексиева 16.05.2014 | 15:58
Браво. Най-накрая.
12 Дива Самодива 16.05.2014 | 15:01
А кой е виновен за това той да аварира по този начин?? Няма ли да има отговорни за това?
11 крива отвертка 16.05.2014 | 14:29
дано повече да няма никакви проблеми с кораби, защото много добре се вижда, че сме неподготвени. нека повече да няма такива проблеми.
10 коремного мекотело 16.05.2014 | 14:28
радостно е, че са успели да спасят кораба, защото само така са съхранили всички шансове на кораба да продължи своето плаване.
9 главата празна 16.05.2014 | 14:27
много добри са тези новини и смятам, че занапред не трябва да има повече такива проблеми, защото това може да създаде страхотни проблеми за доста хора.
8 гражданската квота 16.05.2014 | 14:27
това е една чудесна новина и само може да се радваме, че са успели да спасят кораба. дано занапред да няма повече никакви проблеми.
7 Пламена Христова 16.05.2014 | 14:14
Браво много се радвам, хубаво е че няма и пострадали или загинали хора, явно бързо са реагирали и са се справили със ситуацията.
6 Vanesa Apostolova 16.05.2014 | 13:40
браво много се радвам,че най-накрая се реши проблема.
5 Lady Garga 16.05.2014 | 13:21
Смятахте - цяла седмица мъка с тоя кораб. А това колко загуби са отделно не искам и да знам.
4 Alexander Porsche 16.05.2014 | 12:18
Много интересно име са му избрали молдовците. Жалко наистина, че се е стигнало до такава критична точка и евала, че всичко се е оправило.
3 опитен ловец 16.05.2014 | 12:17
Добре е да се вземат адекватни мерки навреме наистина. Най-доборо в случая е, че успяха да го спасят и да не потъне, защото тогава вече ставаше много сложна операция по изваждането му.
2 Бандата наОушън 16.05.2014 | 12:16
В течение на времето ще разберем повече по този въпрос, така че има време да се случат много неща. Няма никакъв спор в това и е повече от ясно просто.
1 Батко съссладко 16.05.2014 | 12:15
"Плавателният съд ще бъде преместен на друг кей" - Да видим оттук насетне какво ще бъде положението наистина, защото този кораб изправи на крака почти цялото пристанище на Варна.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.