17-годишно момче е намерено мъртво в дома си в Горна Оряховица, съобщава в. "24 часа".
Трупът на тийнейджъра е открит от близките му в двора на къщата.
Станислав, който бил 10-класник в електротехникума в железничарския град извел кабели с електричество от контакт в гаража, после увил оголените жици около ръцете и краката си и така сложил край на живота си, разказаха медици.
При първоначалния оглед по тялото не са установени следи от насилие. Не е открито предсмъртно писмо.
Предстои аутопсия на тялото от областната болница във Велико Търново. Изясняват се причините заради които момчето е посегнало на живота си.