18-годишно момче се самоуби в Перник

То скочило от покрива на блок

по статията работи: Христина Рафаилова | 04.11.2013 | 14:59
18-годишно момче се самоуби в Перник

18-годишно момче е сложило край на живота си в Перник, скачайки от покрив на блок.

Трагичният инцидент се е случил в квартал "Мошино", информира  ZaPernik.com.

Драмата се е разиграла рано тази сутрин. Тогава Бобчо, както младежът бил известен на хората от квартала, полетял от  покрива на блок № 11, на улица "Младен Стоянов".

Момчето живеел в същата жилищна сграда, заедно с втората си майка и доведения си брат. След това той се преместил при баща си. Тази година момчето е било абитуриент. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 raicho ivanov 04.11.2013 | 18:05
Жалко, че е взел това крайно решение. Да почива в мир!
14 dancho danchev 04.11.2013 | 17:55
Жалко за момчето, имало е мъка в него, която не е успял да сподели с никого явно.
13 ваня иванова 04.11.2013 | 17:04
Има нещо, след като се е преместил да живее при баща си.
12 ваня иванова 04.11.2013 | 17:03
Горкото момче. То си знае какво го е измъчвало, не че това е начинът за решаване на проблеми, но явно не е издържал.
11 Даная Михайлова 04.11.2013 | 16:37
Горкото момче !!!Неискам да си помислям какво го е накарало да вземе това безумно решение .
10 Ruslana Hristova 04.11.2013 | 16:26
Дано да почива в мир! :( Толкова млад сам да реши да сложи край на живота си, наистина е много тъжно
9 Suzi Quatro 04.11.2013 | 16:19
Ужас просто. Дано почива в мир.
8 forum arbiter 04.11.2013 | 16:17
На 18 години да си прекъснеш живота е многот ъжно. Не че има възраст в която това, трябва да се случи но наистина е доста отчавайщо действие.
7 Алина Стефанова 04.11.2013 | 16:15
Ужас. Вотри майки, доведения братя щом има намесени - значи има някакви семейни проблеми и драми. Те са чести поблеми за самоубийства...лека му пръст.
6 Ralica Hristova 04.11.2013 | 16:13
ужас! до кога ще ги четем такива новини,направо е ужасно ;(( кой знае каква е била причината да сложи край на живота си толкова младо момче :(((
5 reni angelova 04.11.2013 | 15:53
Ужас, стига вече. Колко хора така си отидоха като си посегнаха на живота. Той е бил в най - хубавото. Много съжалявам за момчето.
4 mariyna todorova 04.11.2013 | 15:49
Тъжно наистина! Лека му пръст на детето. Кой знае каква пак семейна драма се крие зад тази криминална новина. Депресиращо е, че толкова хора у нас взеха да посягат на живота си и то млади, здрави...
3 Milica Georg 04.11.2013 | 15:30
Жалко е, че в тази държава младите хора взеха по-често да прибягват до такива крайности, това само показва в каква крайна безпътица живеем. Семейството като основна опора отдавна се разпадна, родителите са угрижени за оцеляването, а децата се оставят на самотек.
2 Натали Виденова 04.11.2013 | 15:25
Горкото момиче какви ли го е накарало да скочи от блока и да се самоубие, да не е имала някакви семейни проблеми или е страдала от несподелена любов.
1 Viktor Ivanov 04.11.2013 | 15:11
Мир на праха му, горкото дете, може би е било тормозено от втората си майка и доведения си брат.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.