Черен Volkswagen Golf, с пътуващи в него трима роми, блъсна джип "Audi Q7" край Свиленград, съобщава "Булфото".
Инцидентът станал в понеделник около обяд на кръстовище, което се намира на около 2 км от Свиленград, при отбивката за границата с Гърция.
За щастие, няма пострадали при инцидента, но има нанесени материални щети и по двата автомобила.
Блъснатият джип е със софийска регистрация. В него са се возили двама души от Харманли, пътуващи в посока Любимец.
Golf-ът, в който са пътували ромите, живеещи в село Брягово, е идвал от митническия пункт.