Golf с роми се блъсна в Q7-ца

При инцидента няма пострадали

по статията работи: Филипа Тодева | 16.04.2013 | 18:37  2 Виж всички снимки

Черен Volkswagen Golf, с пътуващи в него трима роми, блъсна джип "Audi Q7" край Свиленград, съобщава "Булфото".

Инцидентът станал в понеделник около обяд на кръстовище, което се намира на около 2 км от Свиленград, при отбивката за границата с Гърция.

За щастие, няма пострадали при инцидента, но има нанесени материални щети и по двата автомобила.

Блъснатият джип е със софийска регистрация. В него са се возили двама души от Харманли, пътуващи в посока Любимец.

Golf-ът, в който са пътували ромите, живеещи в село Брягово, е идвал от митническия пункт.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 Straight Whisky 17.04.2013 | 11:43
Циганин със застраховка? Моля ти се! Те сигурно и книжка нямат. Застрахователите на Ауди-то ще видят зор. Нали "ромите" са малцинство, никой не смее да ги закача
16 Doctor SteelHammer 17.04.2013 | 10:23
Аз съм я чувал, защото я има в моя регион, но за останалите наистина си е непозната думичката.
15 Бате Рамбо 17.04.2013 | 10:21
Има нещо такова, но там по селата също стават много тежки катастрофи понякога. което никак не е добре.
14 Миро Т 17.04.2013 | 10:21
Определено тия роми не ги чувствам сега ако нямат гражданска отговорност, просто какво ще им се случи...
13 Батко съссладко 17.04.2013 | 10:20
Никога няма да бъде като нова, защото колкото и добри майстори да я правят, то тя няма да бъде като от завода според мен.
12 Doctor SteelHammer 17.04.2013 | 10:13
Ако караше някоя трошка да ги удари окей, но това е джип за 100 бона, чийто ремонт ще струва сигурно 1/4 от цената му.
11 Бате Рамбо 17.04.2013 | 10:12
Циганска му работа. С такива оправия няма да има, то просто се е видяло. Просто си пазете колите, не си струва да ги чупите.
10 Миро Т 17.04.2013 | 10:11
Представям си тези какъв бой трябва да са яли след това :). Такива джипове не карат момчета по 70-80 килограма определено :).
9 Батко съссладко 17.04.2013 | 10:10
Голфа я струва 2 бона, я не струва. Тази Q7-ца като чисто нова е струвала 100 пъти повече от това голфче :).
8 Petar Karaganev 16.04.2013 | 21:14
буторяса-такава дума няма в нито един речник ,какво означава?
7 Палома Гълъбова 16.04.2013 | 19:58
Те се имат за безсмъртни хората и с право явно, тъй като винаги им се разминава.
6 Бойко Мишевски 16.04.2013 | 19:30
Тези мангали нямат спиране,карат без книжки и правят страхотии.
5 Бойко Мишевски 16.04.2013 | 19:25
Тези от Golf-мафията са опасни,потрошил е хубавата кола.
4 rene artois 16.04.2013 | 19:05
Голфчето за нищо не става вече милото. Q7-цата обаче е здрава машина, добре че всичко се е разминало без жертви.
3 Mary Alice 16.04.2013 | 18:53
как все като има роми катастрофирали и всички излизат непострадали. съдбата ги пази
2 rebelle fleur 16.04.2013 | 18:48
Добре, че няма пострадали при сблъсъка. Ромите яко са пришполи тая модерна каруца и до къде се е стигнало... дано поне да имат застраховка!
1 Александър Никифоров 16.04.2013 | 18:40
няма, ама Кюседмицата.....

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.