Автобус "отнесе" тролей в София

Катастрофата станала в района на 4-и километър

по статията работи: iNews.bg | 26.01.2017 | 15:30
Повече за:

Зимната обстановка вече не е толкова тежка, но катастрофите продължават. Поредната е между автобус и тролей на столичния Градски транспорт. Инцидентът станал в района на 4-и километър към 14:00 този следобед.

За щастие, при удара няма пострадали хора. Не е създаден и проблем за преминаването във въпросния участък, така че движението е нормално, съобщиха от Центъра за градска мобилност. Нанесени са минимални материални щети.

Тролеят се движел по линия номер 5. Автобусът пък бил по линия номер 1.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.