БСП също иска оттегляне от ACTA

ACTA е написано или неволно некадърно, или целенасочено обслужва полицейщината и едри корпоративни интереси, смятат социалистите

по статията работи: Андриян Георгиев | 01.02.2012 | 12:52
БСП също иска оттегляне от ACTA
Откраднахме го!

БСП настоява за оттегляне на подписа на българското правителство под търговското споразумение за борба с  фалшифицирането АСТА, каза депутатът Ивелин Николов, цитиран от БТА.

БСП щяла да бъде против ратификацията на споразумението, ако то стигне до парламента.

Според Николов споразумението е написано или неволно некадърно, или целенасочено обслужва полицейщината и едри корпоративни интереси.

Покрай защитата на търговски марки във фармацията и хранителната промишленост, се нарушава правото на свободен достъп до информация и се подвеждат под един знаменател потребителите - физически лица, и тези, които използват такава информация с търговска цел, посочи още Ивелин Николов.

За оттеглянето на подписа Николол посочи като причина и начина, по който е подписано споразумението, а именно - от българския посланик в Токио.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


50 кученцето пиджи 01.02.2012 | 17:43
Ех този станишев, иска да е първи :))
49 кученцето пиджи 01.02.2012 | 17:40
Станишев няма начин да не е обратно на герб...
48 кученцето пиджи 01.02.2012 | 17:39
Всички го искат. Няма нужда да се изреждат по отделно партиите.
47 Marieta Jeleva 01.02.2012 | 17:05
затова са се нагласили и те в кюпа. печелят симпатии.
46 Marieta Jeleva 01.02.2012 | 17:04
и не само те. ние просто сме от първите.
45 Marieta Jeleva 01.02.2012 | 17:02
всички искаме. те просто се хващат на вълната.
44 Emily Reed 01.02.2012 | 16:54
Ще бъде голяма грешка, ако не го направим.
43 мрачен интелектуалец 01.02.2012 | 16:50
да му кендзам на очилата на трайчо
42 SloMo disco 01.02.2012 | 16:23
само да са срещу правителството
41 mara popara 01.02.2012 | 15:46
ами като нямаме пари за легален софтуер ще искаме оттегляне, иначе нямаше да ни пука
40 mara popara 01.02.2012 | 15:44
е нали трябва да са срещу правителството, не че ги интересува
39 печено агнешко 01.02.2012 | 15:43
хайдеее, на оръжие !!!
38 bella donna 01.02.2012 | 15:08
всички да се обединяваме срещу АСТА !
37 мрачен интелектуалец 01.02.2012 | 15:07
между другото немците не са подписали АСТА
36 pushit realgood 01.02.2012 | 14:57
ее БСП вие ли точно.??? Дето хич не си падате по цензурата.
35 печено агнешко 01.02.2012 | 14:45
за 100 години са се научили :)
34 desislawa pawlewa 01.02.2012 | 14:29
хитреци са от бсп
33 SloMo disco 01.02.2012 | 14:25
въпроса е, че опозицията не е достатъчна като гласове
32 SloMo disco 01.02.2012 | 14:17
германия е друго нещо! там всичко е по правилата, те са друга категория
31 Vihra Chatova 01.02.2012 | 14:16
едва ли, този път мисля, че няма да "известно време"
30 Vihra Chatova 01.02.2012 | 14:16
много ми дреме за Германия! аз живея в България!!
29 Vihra Chatova 01.02.2012 | 14:15
28 Sisunka Mitevska 01.02.2012 | 14:14
СДС вече се обявиха против. Всъщност те бяха първите.
27 дрезгав глас 01.02.2012 | 14:02
И лудите и те искам оттегляне!
26 дрезгав глас 01.02.2012 | 13:58
Аз съм сигурен, че дори никой не го е прочел това нещо преди да се подпише!
25 Vihra Chatova 01.02.2012 | 13:58
Така е, много си прав
24 Vihra Chatova 01.02.2012 | 13:56
23 дрезгав глас 01.02.2012 | 13:56
Всеки ще скочи на Герб - усещам как Трайчо Трайков си заминава!
22 Vihra Chatova 01.02.2012 | 13:56
И на живо можем да ги потупаме :)
21 Vihra Chatova 01.02.2012 | 13:55
Те ли няма бе, те винаги са опозиция! въпроса е че сега и те се възползват от общественото мнение
20 мрачен интелектуалец 01.02.2012 | 13:51
какво може да стане? ще протестираме известно време и след това ще свикнем с промените
19 SloMo disco 01.02.2012 | 13:30
абсолютно нищо! как може да са такива невежи?
18 Dwight Yorke 01.02.2012 | 13:30
Те винаги използват хорското недоволство и го използват срещу управляващите.
17 мрачен интелектуалец 01.02.2012 | 13:30
и СДС след това! ама като дойде гласуването е интересно :)
16 Иван Ангелов 01.02.2012 | 13:30
А после и СДС :).
15 Jason Bourne 01.02.2012 | 13:29
Да, никой не ги иска.
14 Dwight Yorke 01.02.2012 | 13:29
Да, направо не ми се мисли какво ще става.
13 Иван Ангелов 01.02.2012 | 13:29
Да, нищо не знаят те.
12 печено агнешко 01.02.2012 | 13:29
лошото е, че има ненормални които искат да сме в АСТА
11 Jason Bourne 01.02.2012 | 13:29
Те винаги това правят.
10 Dwight Yorke 01.02.2012 | 13:28
Махайте ги тия от тука. Германия не ги сложи, та ние го направихме...
9 Иван Ангелов 01.02.2012 | 13:28
Тия ще ги спукаме от бой в интернет пространството :).
8 Jason Bourne 01.02.2012 | 13:28
Няма нормален човек, който да не иска оттегляне на АСТА.
7 Стоичко Христов 01.02.2012 | 13:23
Време беше и те да се включат по ред на номерата. На ред е ДПС.
6 траян тодоров 01.02.2012 | 13:19
5 траян тодоров 01.02.2012 | 13:19
оффф,яхнаха новината, но няма кой да заблудят
4 мрачен интелектуалец 01.02.2012 | 13:10
БСП са си против ГЕРБ, а позицията им за АСТА нас най-малко ни вълнува
3 Atanas Hristov 01.02.2012 | 13:07
Те БСП,да не се опитват да си правят рейтинг,на гърба на хорското недоволство.Много ясно,че всики сме срещу АСТА
2 angel eyes 01.02.2012 | 13:02
всички сме против АСТА
1 луда гъба 01.02.2012 | 12:56
Редно е всички да го поискат!Това е ужасно нещо...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.