Бейби бум след година на изолация

Регистрираните бебета в „Шейново” са с 350 повече от миналата година

по статията работи: iNews.bg | 26.11.2021 | 09:45
Бейби бум след година на изолация
Повече за:

Бейби бум отчитат в столичната Втора специализирана АГ болница в края на годината, отново белязана от локдаун и изолация.

Регистрираните бебета в "Шейново” са с 350 повече от миналата година. Какъв е броят им и какви са прогнозите на лекарите за следващата година?

"До този момент имаме около 2500 раждания в нашето отделение. Това е около 12% повече спрямо предходната година”, каза д-р Гергана Петрова.

Тя добавя, че повечето новородени са момченца. Има и 36 двойки близнаци.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.