Бомба на летище София?

Затворени са двата терминала, след като е подаден сигнал за взривно устройство

по статията работи: Кремена Бедерева | 29.05.2013 | 16:39
Бомба на летище София?
inews.bg/Марио Евстатиев

Сигнал за бомба затвори двата терминала на летище София, съобщиха за iNews от пресцентъра на МВР.

Сигналът за взривното устройство е получен в 15:40 часа от мъжки глас.

В момента хората се евакуират, а екипи на СДОТО проверяват за бомба.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


13 mitko velev 29.05.2013 | 19:30
Само всяват смут сред хората с тези глупави сигнали, ненормална работа е това.
12 La Bicha 29.05.2013 | 17:56
На летището, на централна - следва?? :)
11 Lana Rey 29.05.2013 | 17:56
Ахаха:) ТЕ СА да знаеш! :))
10 Soul Food 29.05.2013 | 17:55
Някой днес е станал нагоре с дупето!
9 Lana Rey 29.05.2013 | 17:55
И тука бомба. Някой се е разбеснял нещо:))
8 Мирослав Макавеев 29.05.2013 | 17:33
Дано сигнала да е фалшив,че само това ни липсва...
7 голям шемет 29.05.2013 | 17:32
Ужас, дано се окаже че сигналът е фалшив
6 p kehaiova 29.05.2013 | 16:51
Най - вероятно става въпрос за фалшив сигнал. Как не ги е срам да продължават с тези сигнали.
5 капаче калпаче 29.05.2013 | 16:48
Гадно много! Макар че може да е фалшив сигнал.
4 Александър Никифоров 29.05.2013 | 16:47
анархията започва
3 конска саздърма 29.05.2013 | 16:46
Хората на Станишев са сложили бомбата! Сигурен съм!
2 Батко съссладко 29.05.2013 | 16:46
Щом не са я намерили до сега, значи според мен става дума за фалшива тревога. И все пак трябва да бъдем достатъчно бдителни, защото наскоро измина 1 година от атентата в Бургас.
1 Veronika Hristova 29.05.2013 | 16:45
Тези как не им писна да подават фалшиви сигнали не ми е ясно -

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.