Борисов ще се срещне с директора на ФБР

Джеймс Коми идва на еднодневно посещение у нас

по статията работи: Кремена Бедерева | 04.03.2015 | 09:39
Борисов ще се срещне с директора на ФБР
inews.bg/Марио Евстатиев

Премиерът Бойко Борисов ще се срещне с директора на ФБР Джеймс Коми. Коми идва на еднодневно посещение у нас, по покана на председателя на ДАНС Владимир Писанчев.

Борисов и Коми ще коментират сътрудничеството между България и американското разузнаване в областта на сигурността и върховенството на закона. След срещата двамата ще направят изявления за медиите.

Визитата на Коми е третото посещение на директор на ФБР в България през последните 14 години. Преди това у нас бяха Луис Фрий - през 2001 г., и Робърт Мълър - през 2011 г. Джеймс Коми замени на този пост именно Мълър, който ръководеше Бюрото в продължение на 12 години.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.