И в Агенция "Пътна инфраструктура" служителите са получили бонуси. В сравнение с това, което е раздавано по други ведомства обаче, в АПИ премиите са малки – по 50 лв.
Получили са ги 1500 служители. Раздадени са общо 70 000 лева, под формата на допълнително материално стимулиране, съобщи пред bTV председателят на АПИ Лазар Лазаров.
Бонуси е имало само за служителите, които са се отличили с добре свършена работа. "Толкова имаме, толкова даваме”, увери Лазаров.