В АПИ бонусите са по 50 лева

1500 служители са получили премии през миналата година

по статията работи: Филипа Тодева | 22.02.2012 | 15:57

И в Агенция "Пътна инфраструктура" служителите са получили бонуси. В сравнение с това, което е раздавано по други ведомства обаче, в АПИ премиите са малки – по 50 лв.

Получили са ги 1500 служители. Раздадени са общо 70 000 лева, под формата на допълнително материално стимулиране, съобщи пред bTV председателят на АПИ Лазар Лазаров.

Бонуси е имало само за служителите, които са се отличили с добре свършена работа. "Толкова имаме, толкова даваме”, увери Лазаров.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 Виолета Акшарова 23.02.2012 | 12:15
В Агенцията работят общо 1524 служители, повечето от които от години не са и чували за боноси.
11 zlobna kobra 22.02.2012 | 17:51
Държавните служители като знам колко добре си вършат работата да ви кажа и 50 лв са и много
10 свинска конференция 22.02.2012 | 17:43
оттам е, то няма откъде другаде да е! въпроса е да не са очебийни суми, или ако са такива да са заслужени
9 Radina Ivaylova 22.02.2012 | 17:19
И аз работя, но вместо бонус виждам само зор!
8 Kрасимир Стоев 22.02.2012 | 17:18
Абе да взимат, но не с пари от народа!
7 Хачо Стоименов 22.02.2012 | 17:16
Не само, че не са видели, но и са получавали много под минимума. Толкова шивачки работещи на норма взимат на месец по 100-200 лв.!
6 Павел Николов 22.02.2012 | 16:40
Ох, сега само тия бонуси ще се дъвчат супер много време!
5 синята коалиция 22.02.2012 | 16:20
тия пък са на другия полюс с парите :)
4 Вяра Антонова 22.02.2012 | 16:17
Ами добре е да взимат хората, като работят!
3 svalime com 22.02.2012 | 16:16
А някои и лев допълнително не видяха за цялата година, така че хайде да не се оплакваме само а?
2 Любомир Петков 22.02.2012 | 16:04
Те и затова са им раздали такива големи премий, заради добре свършената работа, ей това се казва бонус, какви са тези бонуси с милиони.
1 Ariana Stamenova 22.02.2012 | 16:03
Доста служители ще да работят в пътната инфраструктура, 1500 от тях отличили се и още кой знае колко, които не са се отличили, въобще много работа са свършили тези хора.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.