В Бургас простреляха мъж в бузата

Той е прострелян в собствения му дом и е без опасност за живота

по статията работи: Андриян Георгиев | 26.03.2012 | 13:59

В Бургас вчера (25 март) е бил прострелян 26-годишен мъж, съобщават от МВР-Бургас.

Мъжът е получил рана на дясната буза. Той е прострелян в собствения му дом.  

По негови данни на домашния му адрес позвънили трима мъже, от които разпознал единия. Те предизвикали скандал и му отправили заплахи за убийство.

Мъжете направили опит да влязат в апартамента, при което единият от нападателите насочил пневматично оръжие към 26-годишния мъж и произвел два изстрела.

Причините за инцидента са в процес на изясняване. Работата по случая продължава. 

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


32 Hristo Grozev 26.03.2012 | 16:58
и добре правиш.
31 Hristo Grozev 26.03.2012 | 16:58
никой не е застрахован.
30 Hristo Grozev 26.03.2012 | 16:57
това коя подред е за деня?
29 Милена Стоилова 26.03.2012 | 16:40
на косъм е бил
28 Милена Стоилова 26.03.2012 | 16:39
оо ние няма как да се сравняваме с Щатите, на светлинни години по-назад от тях сме
27 Милена Стоилова 26.03.2012 | 16:39
26 Милена Стоилова 26.03.2012 | 16:38
тъкмо досега Бургас все го давахме за пример и ето какво стана
25 Vladimir Yosifov 26.03.2012 | 16:13
Ако в BG се разреши носенето и използването на огнестрелно оръжие ЗА САМОЗАЩИТА - както е в развитите демокрации /не само в САЩ а и в Германия и др./ то тогава след малък пик в злоупотребата му всичко ще се нормализира и нападенията ще намалеят значително. Тогава да видим как циганите ще нападат и обират вече безнаказано !! МВР ги е страх от това и не са съгласни защото тогава няма да могат да си превишават правата безнаказано /просто гражданите ще могат да се защитават и от тях когато е необходимо/
24 Vladimir Yosifov 26.03.2012 | 15:59
Пешо - става въпрос за две неща : 1 На никой няма да му е приятно да го нападат в дома му -но виж как е написана статията-"Простреляха".."произведени изстрели"...Ужас ! същия дори и по-лош щеше да е ефекта ако го бяха наръгали с нож !..ама ножовете не са забранени от закона защото все пак има и кухненски токива ! 2.По този начин могат да забранят и повечето детски играчки /както са започнали управляващите/ !!!
23 Vladimir Yosifov 26.03.2012 | 15:52
Пешо - става въпрос за две неща : 1 На никой няма да му е приятно да го нападат в дома му -но виж как е написана статията-"Простреляха".."произведени изстрели"...Ужас ! същия дори и по-лош щеше да е ефекта ако го бяха наръгали с нож !..ама ножовете не са забранени от закона защото все пак има и кухненски токива ! 2.По този начин могат да забранят и повечето детски играчки /както са започнали управляващите/ !!!
22 Borislav Andonov 26.03.2012 | 15:47
Това не значи,че не може да настъпи смърт ако никои не му помогне.
21 мистерия финикова 26.03.2012 | 15:30
20 мистерия финикова 26.03.2012 | 15:30
има още дни
19 ivana ivanova 26.03.2012 | 15:03
Точно така-в щатите поне е така-влизат в дома ти и стреляш по тях.А в българския вариант на закона,говорят за неизбежни отбрани и тем подобни глупости.
18 ivana ivanova 26.03.2012 | 15:01
Опитай с пистолет,ще си по-маневрен.
17 Петър Дечев 26.03.2012 | 15:00
защото са нямали истински, теб ако те гръмнат какво ще кажеш: е беше с въздушен пистолет карай.
16 Vladimir Yosifov 26.03.2012 | 14:44
Абе хора - четете внимателно ! - било е с въздушен пистолет ...
15 траян тодоров 26.03.2012 | 14:43
щом няма опасност е добре
14 Dwight Yorke 26.03.2012 | 14:43
Скоро няма да има вече.
13 Иван Ангелов 26.03.2012 | 14:42
Да, трябва разбира се.
12 Jason Bourne 26.03.2012 | 14:42
Аз донякъде мога.
11 Dwight Yorke 26.03.2012 | 14:42
Аз когато видя непознат и не му отварям.
10 Danaq Todorova 26.03.2012 | 14:42
разминало му се е за малко
9 Иван Ангелов 26.03.2012 | 14:42
Аз ще започна да излизам с една пушка вече, като ми звъни непознат.
8 Jason Bourne 26.03.2012 | 14:41
Това е опит за убийство.
7 Bobby Panov 26.03.2012 | 14:38
Никой ли не чете тук!?Пневматично оръжие,сиреч въздушен пистолет!Какво му се е разминало и за какво убиване става въпрос:D А за да го търсят трима,явно си има причина!
6 Никита Т 26.03.2012 | 14:08
Можеха да го убият, цяло чудо е, че е оцелял човека. Дано ги хванат извършителите, най-вече наказание трябва да получи тоя дето е стрелял.
5 Мая La 26.03.2012 | 14:07
За мъничко му се е разминало.
4 Елемаг Електриков 26.03.2012 | 14:05
е, имал си е проблеми
3 melrose place 26.03.2012 | 14:03
вече човек не може да се чувства сигурен дори в собствения си дом
2 капаче калпаче 26.03.2012 | 14:02
Искали да влязат в дома му? Заради такива трябва да разрешат употребата на оръжие, когато някой нахлува в дома ти.
1 Елемаг Електриков 26.03.2012 | 14:02
важното е, че се е отървал

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.