Вандали нарязаха гумите на десетки коли в София

Потърпевшите са от квартал „Манастирски ливади“

по статията работи: iNews.bg | 05.12.2016 | 09:47
Повече за:

За щастие, модата с палежите на коли поотмина. Сега изглежда на дневен ред е рязането на автомобилни гуми. Именно от това се оплакаха десетки собственици на превозни средства в столичния квартал "Манастирски ливади.

"Тръгнах за работа и видях, че гумите са нарязани. В първия момент видях осем, след това се оказа, че са 10 коли. Бяха по протежението на цялата улица”, заяви един от потърпевшите пред Нова тв.

Инцидентът станал на 1 декември. Охранителните камери в района са заснели двама души. Единият от тях режел гумите, а другият – следял за това дали идват хора.

Хората в района се притесняват, че може да се случи и нещо по-страшно, ако извършителите, които са въоръжени с нож, в този момент се засекат с някои от живущите. Към момента органите на реда все още не са задържали никого, но работят по случая.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.