Виждали ли сте тази жена?

50-годишната Емилия е в неизвестност от 1 април

по статията работи: Теодора Кокаланова | 03.06.2014 | 14:44
Виждали ли сте тази жена?
МВР

Полицията в Перник издирва Емилия Илчова Костадинова. На 1 април, около 21:30 часа, 50-годишната жена излязла от дома си в Радомир и оттогава е в неизвестност.

В деня на изчезването си е била облечена със зелено яке и джинсови панталони. Хората, които разполагат с информация за Емилия, могат да се свържат с полицията на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


14 reni angelova 03.06.2014 | 17:07
На първи април ли, много време е минало от тогава. Дано жената да е добре и да не и се е случило нещо лошо.
13 Анжелина ЖУЛИ 03.06.2014 | 16:07
Кой знае, какво се е случило. Вече два месеца я няма. ...Дано я намерят.
12 Epifani Gancia 03.06.2014 | 16:06
Не разбирам защо компетентните органи не използват социалните мрежи, за да подобрят издирването на тези хора и да се реагира по-бързо в такива случаи?!
11 Radin Dimitrov 03.06.2014 | 15:53
е не е ли минало твърде много време,защо чак сега се разпространява снимката?
10 mitko velev 03.06.2014 | 15:31
Дано намерят жената жива и здрава, доста време е минало от изчезването и.
9 Liubomira Panajotova 03.06.2014 | 15:23
От тогава е минало доста време, така че надеждите жената да бъде открита намаляват значително, но дано!
8 Fanka Kraeva 03.06.2014 | 15:22
Ужас,много време е минало,защо по-рано не е пуснато,може някой да я е виждал.
7 Лолита Набокова 03.06.2014 | 15:18
Надявам се , че ще я намерят .
6 опитен ловец 03.06.2014 | 14:54
Дано да е отишла някъде на гости, без да каже на никого. Наистина е странно как в продължение на 2 месеца няма ни вест, ни кост от нея.
5 Бандата наОушън 03.06.2014 | 14:53
"Полицията в Перник издирва Емилия Илчова Костадинова. На 1 април, около 21:30 часа, 50-годишната жена излязла от дома си в Радомир и оттогава е в неизвестност." - Добре де, тя е изчезнала преди 2 месеца, а чак сега се пуска новина за това? Що за държава е това?
4 Батко съссладко 03.06.2014 | 14:52
Не съм я виждал, но има нещо странно в тази жена. Като и видя погледа и изражението и направо ме плаши. Защо чак сега се обявява за изчезнала?
3 Ивелина Бобова 03.06.2014 | 14:51
Ужас, кой знае какво е станало, а защо чак сега се пуска сигнала в мрежата минал е един месец, не се знае какво се е случило.
2 Камелия Стефанова 03.06.2014 | 14:51
Изчезнала е от 1 април?? Оо това е много дълго време. Никак не е добре че я няма от близо два месеца. Какво ли може да ѝ се е случило ?
1 трендафил въжарски 03.06.2014 | 14:48
и защо чак сега ни показват?

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.