Водата във Варна не става за пиене

Проливните дъждове размътиха питейната вода, предупредиха от ВиК Варна

по статията работи: Деляна Петкова | 26.01.2012 | 16:31
Повече за:

През последното денонощие във Варна се изляха проливни дъждове и това стана причина за размътване на питейната вода в някои райони на Варна, съобщиха общинските власти в града.

От ВиК-дружеството предупредиха, че в момента не е желателно да се консумира за пиене водата от чешмата врайоните Каменар, Кичево, високата част на Виница, както и в местностите Добрева чешма, Перчемлията и Телевизионната кула.

Ограничението в консумацията ще продължи до избистрянето на питейната вода.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


8 Елемаг Електриков 26.01.2012 | 19:41
никъде не става
7 kotenceto hapii 26.01.2012 | 18:49
Не само тяхната вода е негодна навсякъде е гадна за пиене и смърди на хлорна вар
6 bilyanka razpilyanka 26.01.2012 | 18:41
За кой ли път, това май честичко им се случва на варненци.
5 zlobna kobra 26.01.2012 | 18:11
Тя навсякъде е негодна за пиене
4 Александър Никифоров 26.01.2012 | 18:10
то къде ли става
3 Жулиета Асенова 26.01.2012 | 17:23
То тя и преди това не беше особено годна за пиене, сега вече е тотална помия начи.
2 Danail Todorov 26.01.2012 | 16:44
Ама иначе си плащате редовно високите сметки за вода,нали? :)
1 Станимир Боев 26.01.2012 | 16:38
тя не че някога е ставала за пиене с толкова хлор

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.