Волен Сидеров откри предизборната надпревара в Москва

"ЕС е марионетка на САЩ и на това трябва да се сложи край", отсече лидерът на "Атака" в руската столица

по статията работи: Лазар Тодоров | 25.04.2014 | 15:42

Волен Сидеров, лидерът на политическа партия "Атака", откри предизборната кампания за европейските избори на 25 май в руската столица Москва, предаде БТА.

В Москва лидерът на националистическата партия получи руския орден "Звезда Отечества". Отличието е било връчено от космонавта Борис Волинов. Медалът е бил присъден на Сидеров от Горната камара на руския парламент за принос в развитието на отношенията между България и Русия.

"За мен като български политик е голяма чест да получа ордена "Звезда Отечества". Всъщност, с това събитие аз откривам кампанията на нашата партия "Атака" за евроизборите", заяви Сидеров.

По думите на Сидеров "Атака" смятат, че ЕС е марионетка на САЩ и на това трябва да се сложи край. "Аз, и моите колеги - Десислав Чуколов и Магдалена Ташева, водим листата на нашата партия и ще бъдем гласа на тези българи, които смятат, че ЕС е структура, която трябва да се промени или да се разтури" допълва той.

Волен Сидеров отбелязва, че в българския парламент само "Атака" признава референдума в Крим и е против санкциите срещу Русия. Той пожела успехи на руското държавно ръководство в укрепването на държавността, и на братския, православен руски народ.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 dancho danchev 25.04.2014 | 17:13
Болен не е в час, този човек е ненормален.
3 gianpiero buonanotte 25.04.2014 | 15:59
"ЕС е марионетка на САЩ и на това трябва да се сложи край", отсече лидерът на "Атака" в руската столица" Я Волен говори за марионетки :) А тоя до него ми прилича на председателя на ТКЗС-то на село Чепръчене :)
2 мрачен интелектуалец 25.04.2014 | 15:44
Тук просто думите са излишни и няма какво да се каже. Текста, снимките, всичко говори само за себе си и няма нужда от коментари :)
1 трендафил въжарски 25.04.2014 | 15:43
пълен идиот

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.