Пореден въоръжен обир в хранителен магазин на голяма верига.
Късно снощи четирима маскирани мъже разбили ключалката на служебния вход, нахлули в магазина и се качили на втория етаж. Там заплашили три касиерки и отмъкнали 6000 лева.
"Всичките са били маскирани, въоръжени с пистолети", съобщи шефът на сектор Грабежи в столичната полиция Калин Ленков.
Нападателите са избягали с автомобил, който се издирва. Работи се по версията, че може вътрешен човек да е част от въоръжения грабеж.