Газова бутилка рани двама

Инцидентът е станал в столичния квартал „Стрелбище"

по статията работи: Цанка Донкова | 21.09.2013 | 15:25

Двама души са пострадали, след като газова бутилка се е взривила в столичния квартал "Стрелбище", съобщи БНР.

Двамата пострадали са възрастни хора, заявиха от служба "Пожарна безопасност". Те са откарани в болница за преглед.

Инцидентът е станал малко преди 12 часа днес (21.09) в блок 19 на квартала.

На мястото на взрива има екипи на пожарната и линейка.

Изясняват се причините за инцидента.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 novi horizonti 22.09.2013 | 00:29
С газовите бутилки трябва много да се внимава. Малко да си небрежен и може да си навлечеш сериозни проблеми на главата.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.