Готвят скромен прием за 3 март

Причината - работата на президентската администрация в условията на бюджетни ограничения

по статията работи: Кремена Бедерева | 27.02.2012 | 20:42

Приемът по повод Националния празник 3 март ще бъде в ограничен формат и ще се състои в Гербовата зала на "Дондуков" 2. Това казаха за БТА от прессекретариата на президента.

Ще бъдат поканени около 150 души, сред които предишните трима президенти, представители на държавните институции - Народното събрание, Министерския съвет, Българската армия, дипломатическия корпус.

Тази промяна се налага поради работата на президентската администрация в условията на бюджетни ограничения, посочиха от прессекретариата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


5 черното влечуго 28.02.2012 | 10:48
Дано поне не са пестени пари за организация.
4 Батко съссладко 28.02.2012 | 10:48
За такива празници не бива да се пестят средства.
3 David Hayemaker 28.02.2012 | 10:48
Скромно, но от сърце.
2 valentina nikolaeva 28.02.2012 | 09:54
ами скромно ще е,как иначе ще останат пари за БОНУСЧЕТА,докато останалия български народ тъне в мизерия и гладува..Просто да ти е кеф да се махнеш от тази скапана държава...
1 valentina nikolaeva 28.02.2012 | 09:54
ами скромно ще е,как иначе ще останат пари за БОНУСЧЕТА,докато останалия български народ тъне в мизерия и гладува..Просто да ти е кеф даа се махнеш от тази скапана държава...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.