Зам.-министър на земеделието подаде оставка

Георги Костов не можел да съвместява две длъжности

по статията работи: Андриян Георгиев | 08.09.2011 | 15:41

Георги Костов освобождава поста на заместник-министър на земеделието и храните, съобщава правителствената информационна служба. 

Заместник-министърът на земеделието и храните Георги Костов е депозирал своята оставка и тя е била приета от министър-председателя.

В мотивите си Георги Костов посочва, че повече не може да съвместява две длъжности – на заместник-министър и на председател на Селскостопанската академия.

Той остава начело на академията със задачата да проведе необходимите реформи в нея.

Засега не се предвижда назначаване на нов заместник-министър на земеделието и храните на освободената от доц. Костов позиция.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 Илиян Илиев 08.09.2011 | 16:31
Поне е доблестен и се маха! Има кърлежи, които се закачат на по 3-4 позиции и не се махат с години, като по този начин ядат хляба на някой млад специалист.
3 V D 08.09.2011 | 16:17
Две дини трудно се носят под една мишница! Явно е осъзнал къде ще бъде по-полезен и се е преориентирал. До колко обаче сам е взел това решение е друга тема.
2 Петър Стоянов 08.09.2011 | 16:10
Как очакват от човек, който е едновременно заместник-министър и ръководител на Селскостопанската академия да съвместява на 100 % задълженията в двете институции. Той трябваше да вземе това решение доста по-рано и покрай непрестанните си ангажименти в министерството на земеделието и храните, изостана от развитието на Селскостопанската академия.
1 Павката _ 08.09.2011 | 15:50
Един човек да си тръгне достойно от поста ... Радвам се, когато има такива хора, които си правят сметката, че е по-добре да изпълняват една длъжност добре, отколкото раздвоени на две и след това да се провалят и да чакат да ги уволни някой.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.