Започнаха консултациите при президента

Ще има ли дата за оставка на правителството?

по статията работи: iNews.bg | 29.06.2014 | 14:18
Започнаха консултациите при президента
inews/Марио Евстатиев

Започнаха консултациите при президента Росен Плевнелиев с парламентарно представените политически сили и партиите, които имат представители в Европейския парламент. Целта на разговорите е да се набележат неотложните задачи пред Народното събрание до неговото разпускане, Министерския съвет и служебното правителство.

На консултациите присъстват премиерът Пламен Орешарски, председателят на ГЕРБ Бойко Борисов, лидерът на ДПС Лютви Местан, председателят на БСП Сергей Станишев, Йордан Цонев от ДПС, председателят на "България без цензура” Никлай Бареков, председателят на ВМРО Красимир Каракачанов.

Още вчера от "Атака" обявиха, че няма да участват в консултациите.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.