Змии нахапаха ученици в час

Кораловите змии са показвани на децата по време на тържество за Световния ден на Земята

по статията работи: Кремена Бедерева | 22.04.2013 | 17:23

Момче на 8 години и момиче на 10 години са приети в Клиниката по педиатрия и генетични заболявания на УМБАЛ "Свети Георги” след ухапване от змия. Това съобщиха от лечебното заведение.

Според разказите на децата инцидентът е станал по време на тържество за Световния ден на Земята в училище "Душо Хаджидеков" в Пловдив, в което учат.

Там са били показвани живи коралови змии, чийто собственик е уверил, че са "обезопасени”. Децата не са с отравяне от ухапванията, но ще останат под лекарско наблюдение в Клиниката по педиатрия и генетични заболявания, казаха от болницата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


13 Велина Иванова 23.04.2013 | 10:44
отново безотговорност.тези змии е трябвало стриктно да се охраняват да не се допускат такива трагедии
12 ваня иванова 22.04.2013 | 20:35
Горките деца, сигурно много са се изплашили. Нека да останат под наблюдение.
11 Vicky Angelova 22.04.2013 | 20:06
Ужасно! Дори когато сънувам змии и после ги мисля цял ден
10 Лудата Берта 22.04.2013 | 19:11
Много неприятен инцидент . Надявам се , че нищо няма да им има на децата. Хубаво е , че са под наблюдение .
9 Атанас Василев 22.04.2013 | 18:43
Това е направо ужасно, не мога да ис представя колко са се притеснили родителите!
8 Vicky Angelova 22.04.2013 | 18:29
Горките деца, не е ли имало учител наблизо който да гледа и пази
7 стефан рогошов 22.04.2013 | 18:29
колко нелепо
6 Рижавата Златка 22.04.2013 | 18:28
Да не са ги дразнили нещо змиите че са ги нахапали
5 Вяра Антонова 22.04.2013 | 18:14
това е направо ужасно изживяване!
4 стефан рогошов 22.04.2013 | 17:59
ужас, как може такова нещо
3 Орнела Мути 22.04.2013 | 17:39
Хубавото е , че змиите не са отровни ,защото тази нелепа случка можеше да завърши много трагично.
2 Орнела Мути 22.04.2013 | 17:39
Чудя се как е възможно да се случи подобно нещо при наличието на учители , собственика на влечугите ..
1 tiha paranoq 22.04.2013 | 17:36
Ей, това ми е най-големия кошмар - да ме ухапе змия...тези деца са имали късмет, че не са били ухапани от отровни змии...защото не се знае какво точно щеше да се случи със живота и здравето им.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.