Издъхна родилката Юлия

37-годишната ямболийка се бореше за живота си след тежко раждане

по статията работи: Кремена Бедерева | 19.03.2014 | 09:54

Родилката Юлия, която трогна цяла България след тежко раждане и усложнения, е починала. Това съобщават от МБАЛ "Дева Мария" в Бургас.

37-годишната Юлия Димитрова от Ямбол роди на 22 февруари третото си дете, като раждането бе 4 седмици преди термина. Тя получи усложнения след раждането, като кръвта й спря да се съсирва.

Последва мощна кампания из цялата страната, като стотици дариха кръв за родилката.

Въпреки усилията на лекарите от бургаската болница, тази нощ Юлия е починала.

За новородения й син Теодор и двете й по-големи деца - 9-годишната Мадлен и 5-годишният Данаил се грижат съпругът й Галин и майка й.

"Благодаря на всички за подкрепата за Юлия и нейното семейство... Ридайте приятели... Плачете с нас.. Юлчето напусна този свят, но ще живее завинаги в сърцата ни чрез трите ни дечица...", написа съпругът на Юлия в социалната мрежа.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


11 Пламена Христова 19.03.2014 | 14:25
Ужас, съжалявам много за майката, ето колко опасно може да бъде раждането и никога не се знае какво може да стане. Съжалявам много за децата.
10 marina popova 19.03.2014 | 13:15
А виновни има ли? Пишеше се по форуми, че има лекарски пропуски.
9 Леля Марче 19.03.2014 | 12:27
Лека й пръст на женицата! Измъчила се е, дано сега намери покой:(
8 sara carter 19.03.2014 | 11:53
Каква ужасна трагедия. Цената е оставила три деца които сега ще са полусирачета. Това е много тежка новина. Моите съболезнования за съпруга.
7 Лили Добромирова 19.03.2014 | 11:43
Милата, лека й пръст. Голяма мъка беше, голяма борба...дано намери покой :(
6 Фани Василева 19.03.2014 | 11:35
Жалко, че лекарите не са успели да й помогнат по някакъв начин и да спасят живота й. Лека ъ й пръст! Огромна загуба за съпруга й и трите им дечица...
5 Janeta Ivanova 19.03.2014 | 11:17
Ужасна трагедия, нека почива в мир Юлия, жалко, че е оставила три деца полусирачета, дано съпругът и и майка и да се грижат добре за тях.
4 Alena Bukva 19.03.2014 | 10:31
Ужас...горкат ажена! Истинска героиня!! Със сигурност е в рая, след като е дала живот на три деца и ежртвала своя собствен! Поклон пред пмаетта й!
3 криворазбрана цивилизация 19.03.2014 | 10:26
ужасно! :( Много съжалявам, дано да намери покой, толкова тъжно! :( Горките дечица толкова тежка загуба, много тъжно,много :(((
2 Mer Zlatkova 19.03.2014 | 10:06
Лека й пръст на жената! Голяма трагедия за семейството - чака ли са такава радост, а са загубили жената. Добре поне, че детенцето е живо и здраво.
1 Лорета Първанова 19.03.2014 | 10:02
Много жалко за тази жена !!! Дано душата и намери покой ! Семейството и трябва да е много силно , за да се справи с тази трагедия !

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.