Изпепелена кола в Пловдив

Най-вероятно става дума за умишлен палеж

по статията работи: Андриян Георгиев | 09.07.2012 | 10:57

Ford Escort е изгорял тази нощ в Пловдив, съобщиха от местното МВР.

Палежът на колата, паркирана на ул. "Чорлу", е станал около 00:00 часа.

По първоначални данни става дума за умишлен палеж.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


7 malka Galka 09.07.2012 | 12:52
Не се знае с колко инфо разполагат куките... То им стига да знаят чия е колата и да преценят дали е имало причина някой да я запали... Според мен точно така са разбрали, че е умишлено.
6 Баба Пъша 09.07.2012 | 12:51
Модерен казваш - кое му е модерното на това, да запалиш чужда частна собственост, която за 10 минути просто изгаря и остана само на метал? Аз не виждам нищо модерно в това...
5 Баба Пъша 09.07.2012 | 12:43
Според мен е много рано да се говори, дали става дума за умишлен палеж, или просто поредната пироманска история. Истината е, че подобни случаии в последните месеци изобщо не липсват.
4 Даная Михайлова 09.07.2012 | 11:57
От няколко месеца секнаха палежите на автомобили да се надяваме това да не постави ново начало на палежите . Може да става дума и за отмъщение ... дано полицията установи причината за палежа
3 трендафил въжарски 09.07.2012 | 11:50
100% е умишлено,. модерен начин за отмъщение
2 Dukesa Bub 09.07.2012 | 11:39
Явно няма да се приключи с идиотската практика да се палят автомобили на лична основа и за забавление.
1 луда гъба 09.07.2012 | 11:00
Скоро не бяха горели коли никъде!Така и не се разбра кой ги пали,защо и какво иска,в крайна сметка,за да спре да ги пали...или са някакви сухи тренировки...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.