Страната ни се сдоби с нова дясна партия. Докато в НДК течеше заседанието на Съвета на ПЕС на същото място бившата гимнастичка Илияна Раева основа "Обединена България”, съобщава bTV.
Политическата сила ще се позиционира в център-дясно. Основните й цели ще бъдат осигуряването на работни места, законност и образование.
"Новата партия ще предложи това, което иска всеки един нормален човек в тази държава – да има закони, които да се спазват от всички, да имаме едни нормални условия за живот, да няма безработица, образование за всички – това е стартът на една личност”, коментира Раева.