Истинско лято в Сандански

30 градуса стигнаха температурите на Великден в града

по статията работи: Кремена Бедерева | 05.05.2013 | 15:49

Към 15.00 часа най-високи са били температурите в Сандански – 30 градуса. Това съобщиха за агенция "Фокус” от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) при БАН.

28 градуса са показвали термометрите във Видин, Монтана, Кнежа, Пловдив, Пазарджик, Стара Загора и Благоевград.

Най-хладно днес – 21 градуса е било в Ахтопол, 24 градуса в Добрич.

В София в момента термометрите показват 26 градуса. По върховете на планините към 15.00 часа температурите са били от 6 градуса на връх Мусала до 16 градуса в местността Рожен в Родопите.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Ема Маринова 05.05.2013 | 18:21
И в моя град е много топло:)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.