Какво причини градушката на София?

Хаосът е пълен

по статията работи: Беатрис Николoва | 08.07.2014 | 18:33  19 Виж всички снимки
Какво причини градушката на София?
Повече за:

В София бул. "Левски" между ул. "Гурко" и СУ е затворен за движение и от полицията. Все още няма екипи на пожарната. Хората сами отводняват района, опитвйаки се да отворят шахтите пред жилищните кооперации. Някои от приземните етажи са наводнени.

Софиянци се смееха и подмятаха реплики от сорта на "За какво ни е море? София вече е море". Водата стига до коленете им, предаде репортер на iNews.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 karri karri 08.07.2014 | 19:05
Много си права,за пореден път хората са жертва на обстоятелствата!
3 Вики Манолова 08.07.2014 | 18:53
Ако са почистени шахтите едва ли по пътя щеше да има толкова вода
2 Вики Манолова 08.07.2014 | 18:52
Много голяма градушка , а уж казаха , че днес само леко може да превали
1 karri karri 08.07.2014 | 18:38
Това е истинско бедствие!Ужасно,само това ни липсваше...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.