Кворумът отново е мираж

Ще има ли заседание?

по статията работи: Теодора Кокаланова | 23.07.2014 | 09:21

Изненадващо или не парламентът няма кворум. В пленарна зала се регистрираха 110 народни представители, предаде агенция "Фокус". Председателят на Народното събрание Михаил Миков заяви, че днес няма да има заседание.

"При така създалата се ситуация възниква следният проблем – дори правителството да внесе оставка, ще трябва да има заседание, за да се включи в дневния ред като извънредна точка. За да има заседание, трябва да има кворум. Ако няма кворум, трудно тази точка може да бъде включена в дневния ред", обясни Миков.

 

 

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Вики Манолова 23.07.2014 | 09:25
Според мен няма да има заседание .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.