Коледен бонус за магистратите

Той ще е 43.7% от съответната заплата

по статията работи: iNews.bg | 16.12.2017 | 11:29
Коледен бонус за магистратите

По половин заплата коледен бонус ще получат магистратите, обяви Боян Магдалинчев, представляващ Висшия съдебен съвет, предаде Дарик.Парите идвали от спестени пари в системата, до икономии са довели болнични и напуснали служители, обясни Магдалинчев. Бонусът ще е 43.7% от съответната заплата, уточни той. 

Според Магдалинчев сред големите проблеми на съдилищата у нас е битовият. Догодина се предвижда след ремонт на сградата до Римската стена в София в нея да се настанят Административен съд София-град и Административен съд София-област. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.