Кон ритна и уби 4-годишно дете

Момчето замеряло животното с камъни

по статията работи: Христина Рафаилова | 20.08.2013 | 11:36
Кон ритна и уби 4-годишно дете
Getty Images/Guliver
Повече за:

Кон ритна и уби 4-годишно дете в Чирпан. Трагичният инцидент е станал след 19 часа вчера (19 август), съобщават от Областната дирекция на полицията. 

Екипи на МВР разговарят с приятеля на загиналото дете и близките му. Другарчето на жертвата било с нея по време на трагичния инцидент.

Служителите на реда разбрали от разказа на приятеля, че двете момчета отишли на поляна в близост до домовете си. Там бил завързан конят. Те започнали да замерят животното с камъни. Конят успял обаче да се отвърже и да ритне детето със задните си крака. 4-годишното е откарано в Центъра за спешна помощ в Чирпан. Там е констатирана смъртта на момчето. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


21 dancho danchev 20.08.2013 | 14:27
Жалко за детето, съболезнования на близките му!
20 Митридат Египетски 20.08.2013 | 14:23
ами то малко детенце, отде да знае какво прави
19 Митридат Египетски 20.08.2013 | 14:22
колко жалко, ужасно
18 Jana Kirova 20.08.2013 | 13:33
Мир на праха му, само си е предизвикало съдбата като е замеряло животното с камъни. Жалко за детето.
17 Старата Госпожа 20.08.2013 | 12:51
"Момчето замеряло животното с камъни" - защо са допуснали това родителите и близките му. Бог да го прости.
16 нова надежда 20.08.2013 | 12:41
Децата растат все по-лоши. Жалко за починалото дете.
15 чичо съби 20.08.2013 | 12:38
Много жалко за починалото дете, съболезнования на семейството му. За жалост се случват и такива драми..
14 Средновековен Рицар 20.08.2013 | 12:06
Което не знам дали трябва изобщо да се наложи, при положение, че конят е бил завързан.
13 Sweet Dreams 20.08.2013 | 12:06
Много неприятна новина за родителите. Никога не оставяйте малкото си дете без наздор, защото може да направи големи бели наистина.
12 Бате Рамбо 20.08.2013 | 11:59
И според мен това си е нормална защитна реакция. Изобщо не е трябвало така да постъпват с кончето.
11 rozalij atanasova 20.08.2013 | 11:58
Жалко за детето. Само се питам, нямало ли е някой, който да го спре да хвърля камъни по животното.
10 Миро Т 20.08.2013 | 11:58
Сега най-вероятно кончето ще бъде умъртвено, заради глупостта на децата да тръгнат да го целят с камъни.
9 Средновековен Рицар 20.08.2013 | 11:58
Защо е трябвало да целят животното с камъни не мога да разбера аз? Това според мен изобщо не е нормално, откъдето и да го погледнем.
8 Sweet Dreams 20.08.2013 | 11:57
Наистина децата са прекалили и животното се е уплашило и започнало да полудява. Това изобщо не го намирам за нормално.
7 Бате Рамбо 20.08.2013 | 11:57
От мен запомнете едно нещо, свързано с конете. Работил съм с тях известно време и ще ви дам съвет никога да не заставате зад него, каквото и да става. Най-добре бъдете пред него, за да може да ви вижда добре. Ужасно плашливи са и започват да раздават къчове, когато са неспокойни.
6 Анита Кралева 20.08.2013 | 11:54
Това е просто ужасна новина. Поднасям най-искрените си съболезнования на родителите!
5 Кристина Минкова 20.08.2013 | 11:48
И аз това се чудя,сами,с камъни и се забавлявават като целят животното...нормално е то да се изнерви и да направи някоя беля,жалко за детето,но за случая са виновни родителите.
4 Кристина Минкова 20.08.2013 | 11:46
Ужас,защо тези деца мъчат животното,къде са родителите им ,все пак е било на 4г.!
3 трендафил въжарски 20.08.2013 | 11:42
сега да съдят сопбственика на коня
2 Жанин Пенчева 20.08.2013 | 11:42
Нормално е животното да се защити . Не е трябвало това дете да го цели с камъни . Питам се къде са били родителите на детето ?
1 трендафил въжарски 20.08.2013 | 11:42
за какво му е бтрябвало да хвърля камъни? Жалко

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.