Махнаха шефа на НЕК

От Българския енергиен холдинг не посочиха какви са мотивите

по статията работи: Десислава Маданска | 29.11.2013 | 14:59
Повече за:

Владимир Инков е освободен от поста изпълнителен директор на Национална електрическа компания и член на Съвета на директорите на компанията, съобщават от Български енергиен холдинг (БЕХ).

От холдинга не казаха защо се предприема тази стъпка, но посочиха, че той ще продължи да изпълнява задълженията си до излизане на решение за вписване на промените от Търговския регистър.

"Прекратяването на взаимоотношенията с членове на управителните органи на дружествата е съгласно клаузи от договорите за управление", посочват още от БЕХ.

По непотвърдена информация мястото на Инков ще заеме председателят на управата Йордан Желев. Неговото място в съвета пък ще поеме Екатерина Истаткова.

Инков бе седмият директор на НЕК от 2009 г. насам.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 Никол Георгиева 29.11.2013 | 17:20
Явно нещо не им е бил изгоден или вече са получили това, което искат от него и той не им е необходим. Там се правят постоянно промени и далавери.
11 dancho danchev 29.11.2013 | 16:59
Слагаме си наши хора, това е основната причина за рокадите.
10 gergana dimova 29.11.2013 | 16:55
От Българския енергиен холдинг не посочиха какви са мотивите - и защо не са ги изтъкнали? Има ли причина или просто поредната рокада?
9 La Bicha 29.11.2013 | 15:58
Как се махат и слагат тия хора...днес и шефа на БП е уволнен. Каква е тази поредна чистка?
8 Алина Стефанова 29.11.2013 | 15:55
Кажи ги де? Конкретно?
7 Kremena kremi 29.11.2013 | 15:55
Просто някакъв ужас. То не стига, че тоя сектор е в ужасно състояние в момента, ами и постоянно има някакви рокади и текучество на персонал, които не спомагат с нищо!
6 Алина Стефанова 29.11.2013 | 15:54
От Български енергиен холдинг не посочиха какви са мотивите - Не може просто така да се махат хора и да се слагат без никакви доводи за пред обществото. НАГЛО Е.
5 Kokoto Monev 29.11.2013 | 15:28
"Махнаха шефа на НЕК" - Явно не си е вършил добре работата, така че е нормално да го махнат.. То в енергетиката ни винаги нещо куца от край време .
4 Viktor Ivanov 29.11.2013 | 15:26
Все трябва да има някаква причина да го отстранят, но само не разбирам защо не я изтъкват пред обществото.
3 Rosi Marinova 29.11.2013 | 15:19
Всички се досещаме какви са причините.
2 Elica Veleva 29.11.2013 | 15:13
"От Български енергиен холдинг не посочиха какви са мотивите" - да малко си е съмнително защо са го уволнили след като няма изложени никакви основания до този момент
1 трендафил въжарски 29.11.2013 | 15:06
явно не ги кефи:)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.