МиГ-овете ни отново в небето

На база „Граф Игнатиево“ отново започват да изпълняват учебни полети

по статията работи: iNews.bg | 30.10.2017 | 09:42

Възобновяват се учебните полети с изтребителите МиГ-29 на авиобаза "Граф Игнатиево". Напрежението възникна преди седмица, след като пилотите отказаха да изпълняват учебни полети. Причината - лошото състояние на техниката.

Заради случая се проведе спешна среща и в Министерството на отбраната. Пред Нова телевизия военният министър Красимир Каракачанов обяви, че до седмица пет от изтребителите ще бъдат в пълна летателна годност. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.