Младеж загина при тежка катастрофа в Русенско

Шофьорът, който го е возил, е ранен. Блъснали се челно в дърво

по статията работи: Андриян Георгиев | 09.07.2012 | 16:39

18-годишен младеж почина след тежка катастрофа в Русенско, съобщиха от МВР-Русе. Инцидентът е станал снощи (8 юли) към 21:30 часа на около 30 км по пътя Русе - Силистра.

19-годишният шофьор на Volkswagen с русенска регистрация изгубил контрол над превозното средство, напуснал платното и се блъснал челно в дърво. В колата е пътувало и момче на 18 години. Пострадалите са били откарани в русенската болница.

Шофьорът е получил травма на бял дроб, фрактура на ребра и комоцио.

Спътникът му е имал тежки травми и фрактури на черепа и крайниците. По-късно той е починал. 

Взетата от шофьора кръвна проба не показала наличие на алкохол. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 bilyanka razpilyanka 09.07.2012 | 19:18
Жалко за така нелепо отишлият си млад живот... Младите шофьори трябва да бъдат особено внимателни, а четейки подобни новини си мисля дали не е редно наистина да има по-строги мерки.
3 ilka ilchewa 09.07.2012 | 17:49
стига бе, пак ли? какво е това чудо - прав път, няма сняг, няма мъгла, няма дъжд, какво ви става бе, хора
2 Биляна Тодорова 09.07.2012 | 17:26
ТОЗИ ПЪТ НЯМА МАРКИРОВКА !!!!! БОКЛУЦИ ДОЛНИ ОПРАВЕТЕ ГО БЕ ! КОЛКО ОЩЕ ХОРА ИСКАТЕ ДА ИЗМРАТ ТАМ ???
1 Минка Кавалджиева 09.07.2012 | 17:00
Божеее, Божеее, пак ли загина млад човек на пътя?!? Колко още? Що за лудост е това? Не се ли стреснаха вече всички да внимават как карат и ако не са уверени, да не се качват; да не се правят на герои зад волана, никой не е застрахован. Сега са съсипана два човешки живота, още толкова млади. Едва ли другото момче ако оцелее ще води нормален живот от тук нататък.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.