Морето взе нова жертва

23-годишен мъж се удави във Варна

по статията работи: Христина Рафаилова | 18.08.2013 | 11:06
Морето взе нова жертва
AP/БТА
Повече за:

Морето взе нова жертва. Млад мъж на около 23 години се е удавил край Аспарухово във Варна. 

Загиналият влязъл във водата, след като приключило работното време на спасителите. Също така имало черен флаг. 

Мъжът бил с приятели на брега в събота вечерта. Той решил да се изкъпе. Удавникът обаче не успял да се пребори с големите вълни и подводното течение. Тялото на младия човек е било извадено около 20:30 часа. 

По непотвърдена информация удавилият се е на 23 години от Игнатиево, съобщава dariknews.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 числото Фи 19.08.2013 | 14:22
Много е млад, само на 23 години и животът за него вече е приключил

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.