Морето взе нова жертва. Млад мъж на около 23 години се е удавил край Аспарухово във Варна.
Загиналият влязъл във водата, след като приключило работното време на спасителите. Също така имало черен флаг.
Мъжът бил с приятели на брега в събота вечерта. Той решил да се изкъпе. Удавникът обаче не успял да се пребори с големите вълни и подводното течение. Тялото на младия човек е било извадено около 20:30 часа.
По непотвърдена информация удавилият се е на 23 години от Игнатиево, съобщава dariknews.bg.