45-годишен мъж се удави, падайки от колата си в река край Благоевград. Инцидентът станал късно вечерта в събота, 19 април, в село Логодаш. Сигнал за случилото се бил даден два часа по-късно. Мъжът бил открит мъртъв в малка река, а на моста над нея имало автомобил с отворена предна лява врата.
"Паднал е човекът в реката и се е удавил", потвърдиха за iNews.bg от Областна дирекция на МВР в Благоевград.
Най-вероятната причина за смъртта е удавяне, в следствие употреба на алкохол. Дали това е вярно обаче, ще стане ясно след аутопсията. Мостът над реката обаче няма парапет.
След 21.00 часа миналата вечер 45-годишният мъж се качил в автомобила си, тръгвайки от Логодаш към махала Доганджийска на същото село. Пътят след гъбарския цех край Логодаш в посока махалата е черен. Над реката има "Х"-образен мост без парапет и мъжът просто не уцелил моста и лявото предно колело излязло извън него. Колата се наклонила наляво и увиснала над реката и затова мъжът излязъл да провери какво се случва.