Мъж се удави в язовир "Камчия"

Трагедията се е разиграла вчера (30 юни)

по статията работи: Андриян Георгиев | 01.07.2012 | 15:50
Повече за:

50-годишен мъж се е удавил вчера (30 юни) в язовир "Камчия”, съобщиха от МВР-Бургас.

Сигналът е подаден от 40-годишен мъж от Сливен. Той съобщил, че по време на риболов в яз. "Камчия” край помпената станция на с. Манолич, Котелско, 50-годишният мъж от с. Медвен влязъл в реката да плува и се удавил на около 10-12 м от брега.

Сливенчанинът направил опит заедно с други хора да открият тялото на човека, но до момента не е открито.

Работата по издирване на тялото на удавения мъж продължава. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.