На ГКПП "Кулата" трафикът пак е адски

От Гранична полиция и напомнят, че всички граждани, пътуващи като туристи към Гърция, могат да преминат само през този граничен пункт. На "Маказа", "Капитан Петко войвода" и "Ивайловград" не се пропускат туристи, а само работници и хора, които могат с документ да докажат, че притежават имоти в Гърция

по статията работи: iNews.bg | 08.07.2020 | 11:30
На ГКПП "Кулата" трафикът пак е адски
Повече за:

Трафикът на граничния контролно-пропускателен пункт "Кулата" е интензивен за товарни автомобили и в двете посоки, съобщават от Гранична полиция и напомнят, че всички граждани, пътуващи като туристи към Гърция, могат да преминат само през този граничен пункт. На "Маказа", "Капитан Петко войвода" и "Ивайловград" не се пропускат туристи, а само работници и хора, които могат с документ да докажат, че притежават имоти в Гърция.

На изходите за товарни автомобили трафикът е интензивен на българо-турската граница – при "Капитан Андреево" и "Лесово", както и на границата с Румъния, на пропускателния пункт "Силистра".

На "Дунав мост Видин" и "Дунав мост Русе" трафикът е интензивен за товарни автомобили и в двете посоки. Нормално е движението на границата със Сърбия и Северна Македония.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.