Неутралитет за Сирия поиска Сидеров

Националистите не искат български военни да се намесват в евентуален конфликт

по статията работи: Филипа Тодева | 29.08.2013 | 14:53

Лидерът на националистите Волен Сидеров поиска страната ни да обяви пълен неутралитет при евентуален конфликт в Близкия изток.

При посещението си в Бургас Сидеров обяви, че "Атака" ще предложи на парламента да обсъди и приеме позицията на партията.

Тя включва пълен неутралитет и вземане на решение български военни контингенти да бъдат изпращани в зони на конфликта.

Предлага се пълна забрана за предоставяне на територии, военни бази и/или цивилни съоръжения във връзка с възможен конфликт в Близкия изток и опасност от интервенция на територията на Сирия, допълва БТА.

Волен Сидеров призовава всички политически сили ясно да изразят своето мнение по въпроса още сега.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


13 velvet boots 29.08.2013 | 19:05
България трябва да стои настрана по въпросите за Сирия. Нямаме полза да заемаме страна
12 отминало бъдеще 29.08.2013 | 19:04
смешник ама е в парламента, а ти къде си
11 bella donna 29.08.2013 | 19:03
И аз споделям мнението на Сидеров. Няма нужда български военни да се месят. този конфликт не касае България
10 emanoil momchev 29.08.2013 | 17:49
Позицията на Сидеров е правилна в случая, колкото и да не ми е приятен като личност.
9 otec natanail 29.08.2013 | 17:09
Волен този път е прав. Не ни е работа да се месим за Сирия. Нали американците и великобританците щели да се разправят със тях.
8 Jivko Petkov 29.08.2013 | 16:59
Сидеров по-добре да не се обажда, че само злепоставя правителството.
7 meden rudnik 29.08.2013 | 16:54
"Националистите не искат български военни да се намесват в евентуален конфликт" - Българите все си врем носа където не трябва. За мен тук Волен е прав.
6 набръчкан мозък 29.08.2013 | 16:37
Браво на Волен ! Харесва ми товз изказване. Ние най - малко имаме интерес да се бъркаме в положението със Сирия. Американците да го контролират.
5 dancho danchev 29.08.2013 | 16:31
Напълно съм съгласен с него, не може да се месим в такива конфликти.
4 rebelle fleur 29.08.2013 | 15:57
Това е правилната позиция според мен. Веднъж и Сидеров да излезе с някаква разумна позиция.
3 шимпанзето райчо 29.08.2013 | 15:14
поведението на този човек ме вдъхновява и той е моя пример за подражание. в стаята си имам негов плакат а неговите речи ги чета всяка сутрин преди да отида на преглед в лудницата.
2 Рая Дочева 29.08.2013 | 15:06
Тоз пък смешник какво се меша
1 mind games 29.08.2013 | 14:57
Тоя кога са го изписали?

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.