Октомврийският студ уби човек

45-годишен клошар загина от замръзване

по статията работи: Христина Рафаилова | 04.10.2013 | 12:24

Освен с невероятен студ, октомври ще бъде запомнен с човешка трагедия. 45-годишен клошар е замръзнал до смърт в Благоевград. 

Загиналият е намерен и закаран спешно в болница. Човекът е починал в здравното заведение. 

По ръцете на жертвата на студа са намерени следи от изгаряния, като най-вероятно те се причинени от опитите на мъжа да запали огън, за да се стопли. 

Лекарите са категорични, че човекът е загинал от измръзване и по тялото му няма от насилие, съобщава Struma.bg.  

Тази нощ в Благоевград температурата навън е паднала под нулата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 задънена улица 09.01.2014 | 15:16
Хората които са бездомни са най-силно застарени да измръзнат от студ
14 Diana Nenova 04.10.2013 | 15:37
Хайде няма ли да отварят врати вече тези временни приюти, където хората могат да намерят подслон и топлина в студените дни.
13 suzie muzie 04.10.2013 | 15:07
Ужасно е, в мъки е умрял. Бог да го прости, так където е отишъл със сигурност няма да бъде гладен и да му е студено.
12 raliza gospodinova 04.10.2013 | 14:39
Душица мила, по какъв начин е намерил смъртта си. А пък някои депутати още нека не ходят на работа вместо да измислят нещо за бездомните хора.
11 emanoil momchev 04.10.2013 | 14:38
Абе лоша работа, такива хора са обречени, трябва да се работи по този проблем от управляващите, зимата е на прага ни.
10 Jana Kirova 04.10.2013 | 13:58
Мир на праха му. Трябва да се помисли за тези хора, които нямат къде да живеят, да им се осигурят приюти, така няма да могат да преживеят зимата.
9 Баба Пъша 04.10.2013 | 13:57
Толкова ли няма старчески домове или някъкви други приюти, които да подслонят бездомните хора. Къде е държавата в тази ситуация.
8 Старата Госпожа 04.10.2013 | 13:38
Много тъжно е това което се е случило. Мисля си, че България трябва да обърне по - голямо внимание на бездомните хора, особено в това студено време !
7 дойна крава 04.10.2013 | 13:27
ако не беше октомврийския студ, щеше да е друг студ.
6 Пипа Мидълтънова 04.10.2013 | 13:26
Защо общините не обръщат внимание на тези хора, да ги настаняват в някакви временни жилища или убежища. Идва отново зимата и пак сума хора са на улицата, пак ли ще чакаме поредните случаи, за да се вземат мерки.
5 marieta georgievich 04.10.2013 | 13:22
Ужасно е и в нашият град има една бездомна жена, която спи на пътя и няма кой да я прибере и да й помогне.
4 чичо съби 04.10.2013 | 13:18
Ехе.. толкова ли е студено, че този мъж е починал. Още не ставало 0 градуса, като стане за жалост може да има и други смъртни случаи.
3 bella donna 04.10.2013 | 13:15
И близо до нас има една жена която спи навън. Не знам как издържа на този студ. Много рязко паднаха температурите.
2 капаче калпаче 04.10.2013 | 13:07
Така става в изродска държава, в която приюти за кучета има , а за хора - НЕ!
1 dancho danchev 04.10.2013 | 12:36
Жалко за загиналият от студ човек, трябва да се полагат грижи за бездомните хора, но държавата спи по този въпрос, че сит на гладен вяра няма!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.