Отварят дискотекитe, нощните клубове и баровете

Това е поредна стъпка по пътя на отхлабването на рестрикциите срещу разпространението на коронавируса у нас

по статията работи: iNews.bg | 29.04.2021 | 07:21
Отварят дискотекитe, нощните клубове и баровете
pixabay.com

Нощните клубове, дискотеките и барове отворят врати от днес. Те могат да работят при строги мерки за сигурност, като ще се допуска използването на не повече от 50% от капацитета им. Това е поредна стъпка по пътя на отхлабването на рестрикциите срещу разпространението на коронавируса у нас.

След като от 1 април врати отвориха заведенията с маси на открито, от 12 април се разреши да работят и закритите части на ресторантите, но отново при ограничени  работно време и капацитет. От 16-и пък са разрешени и посещенията в игралните зали и казина


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.