Отстраниха кмета на Септември

Петър Бошев злоупотребявал с бюджетни средства

по статията работи: Десислава Маданска | 01.07.2013 | 16:33
Отстраниха кмета на Септември
iNews/Радила Радилова

Петър Бошев е отстранен от длъжност кмет на община Септември, постанови Окръжният съд в Паарджик. Той бе обвинен в нарушения на бюджетния закон и разпореждане с бюджетни или целеви средства не по предназначение.

Според магистратите по делото се съдържат достатъчно доказателства за посочените престъпления, както и доказателства за въздействие върху две свидетелки и съставяне на документи от кмета като извинителни доказателства.

Присъдата може да се обжалва в тридневен срок пред Апелативен съд – Пловдив.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


7 tedka todorova 01.07.2013 | 20:00
Това си е надробил.
6 tedka todorova 01.07.2013 | 20:00
А то остана и да не бъде отстранен.
5 ваня иванова 01.07.2013 | 18:10
Ами ще си носи последствията.
4 ваня иванова 01.07.2013 | 17:33
Съвсем нормално е да го отстранят, след като е злоупотребявал.
3 zhoro nov 01.07.2013 | 17:21
Краднал, а?:)
2 Пламена Недялкова 01.07.2013 | 16:56
Щом е злоупотребявал , добре са го отстранили .
1 набръчкан мозък 01.07.2013 | 16:50
След като има подобно доказване на тези мизерийки, които ги е правил господина, би следвало да има и подобни наказания. Може и в затвора да бъде каран човека.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.