Пазаржишко без сметище

Хората готови да обявят бедствено положение

по статията работи: iNews.bg | 27.12.2017 | 17:09

В Пазарджишка област хората са готови да обявят бедствено положение в първите дни от Новата година, съобщава БНР.

В девет общини от Пазарджишка област има оплаквания заради проблеми със сметосъбирането. Хората се оплакват и от проблемите с извозването на отпадъците.

Общинските сметища трябва да бъдат закрити. Новото регионално депо в Пазарджик няма оператор.

Така се създава рискова ситуация за общините в региона, коментира Кметът на Пещера Николай Зайчев.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.