Пак обир на банкомат

Устройството е било взривено в кв. „Дружба“ 2

по статията работи: iNews.bg | 05.10.2017 | 09:18
Пак обир на банкомат

Пореден обир на банкомат имаше тази нощ в София. Устройството е било взривено. Престъплението е извърпено на входа на голям голям хипермаркет в квартал "Дружба" 2, предаде БНТ.

На 10-15 метра около банкомата са разпръснати отломки от него. Нанесени са щети по витрината и външната част на банковото устройство.

Все още не се знае дали липсват пари и каква е открадната сума. Екипи на полицията, пожарната и ДОТИ правят оглед на място.

По информация на БГНЕС инцидентът е станал някъде преди 4:30 ч., в колкото е подаден сигналът.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.