Пак опашки по границата с Турция

Засега обаче са от по 1-2 километра, по останалите ГКПП-та е спокойно

по статията работи: iNews.bg | 28.02.2017 | 09:24

По граничните ни пунктове с Турция отново има опашки и то от рано сутринта. Към 6:00 ч. на ГКПП "Капитан Андреево" колоната от камиони е 2 километра, а трафикът през пункта е интензивен. Подобно е положението и на ГКПП "Лесово". Там обаче опашката е с дължина 1 километър.

По всички останали гранични пунктове със съседните ни държави трафикът от автомобили е нормален. Опашки няма, показват данните на "Гранична полиция".


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.