Парламентът заседава извънредно

Депутатите ще се опитат да спрат протестите със законови промени

по статията работи: Филипа Тодева | 26.02.2013 | 08:08
Парламентът заседава извънредно
iNews/ Радила Радилова

Парламентът ще проведе извънредно заседание в 13:00 часа. Очаква се народните представители да приемат промени в Закона за енергийна ефективност, които да доведат до успокояване на общественото недоволство, породено от високите цени на електроенергията.

Вносител на законопроекта е Министерският съвет. Ще бъде гласуван на второ четене законопроектът за изменение и допълнение на Закона за чужденците.

Очаква се депутатите да одобрят и законопроект за ратифициране на Спогодбата между Република България и Конфедерация Швейцария за избягване на двойното данъчно облагане на доходите и имуществото.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


16 Meglena Barutchieva 26.02.2013 | 15:59
Протестиращите не знаят какво искат, на какво се надяват депутатите не знам.
15 deja vu 26.02.2013 | 13:37
ситуацията е извънредна така че ще заседава извънредно , много ясно
14 Mary Bloody 26.02.2013 | 12:52
Да видим какво точно ще гласуват, макар че това едва ли ще успокои хората, чиито искания не се ограничават само до промени в Закона за енергетиката. Искаме да има наказани за злоупотребите в този сектор.
13 Практична домакиня 26.02.2013 | 11:26
Точно така, иначе да си хващат пътя и дим да ги няма!
12 Силвия Ганчева 26.02.2013 | 11:26
Мале тия ще се преработят направо! След две седмици протести най-накрая СКЛОНИХА да заседават извънредно по темата!
11 Силви Милви 26.02.2013 | 11:25
Очаквам ефективни мерки за сваляне цената на тока!
10 Практична домакиня 26.02.2013 | 11:24
Хайде да видим, какво ще решат днес и дано да е нещо, което ние искаме и ще намали сметките ни за ток, а не пак поредната шашма на парламента с която да ни хвърля прах в очите!
9 Вяра Петрова 26.02.2013 | 10:34
Да се опитат, хем да си мислят,че вършат нещо!
8 мрачен интелектуалец 26.02.2013 | 10:16
А ако се събере кворум и има заседание, какво ще се случи? Ще има ли законови промени, според тебе, или няма да има?
7 мрачен интелектуалец 26.02.2013 | 10:15
Законовите промени са за енергийната ефективност и оттам да намалеят протестите.
6 Батко Реджеп 26.02.2013 | 09:53
То няма да има кворум в този парламент, много трудно ще успеят да съберат достатъчно депутати, за да има каквито и да било законови промени, поне според мен ще е така.
5 Баба Пъша 26.02.2013 | 09:41
Много трудно ще бъдат спрени със законови промени протестите, каквито и да са законовите промени, просто не виждам как ще стане!
4 Надя Богданова 26.02.2013 | 09:30
Ако трябва там ще спят,като са се докарали дотук!
3 nude disco 26.02.2013 | 09:23
Тия се сетиха кога да работят извънредно.
2 Krum Tonev 26.02.2013 | 09:09
на тях не им ли е ясно,че хората вече не протестират САМО срещу цените на тока и монополите?!?!??!
1 Марияна Петрова 26.02.2013 | 08:18
Мисля си, че каквото и да правят, вече трудно ще спрат протестите и трудно ще накарат народа отново да си зарови главата в пясъка.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.