Перник е потънал в скръб

Денят на погребението на Мирослава ще е ден на траур и за града

по статията работи: Филипа Тодева | 13.01.2012 | 17:02

"Повече от два месеца се надявахме, че Мирослава Николова ще се върне при семейството си. От вчера градът потъна в скръб", се казва в декларация на Общинския съвет в Перник.

Съветниците изказват съболезнования на близките на убитото момиче и дадоха съгласие за изплащането на еднократна финансова помощ на семейството й, съобщи БТА. Целият общински съвет отправи апел към перничани да бъдат по-отговорни и ангажирани към бъдещето на децата си.

Денят на погребението на Мирослава да бъде обявен за ден на траур в Перник. Съветниците приеха декларация, с която осъждат отвличането и убийството на 17-годишната девойка.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 катерино моме 13.01.2012 | 19:24
Грозен и нелеп начин да си отиде едно дете ....
16 Todor Stamatov 13.01.2012 | 18:57
когато пътят ти е пресечен от такива откачалки, нищо сигурно няма . съжалявам за момичето.
15 Кристина Минкова 13.01.2012 | 18:55
това е единственото сигурно и непоправимо нещо...няма го, беше прекалено рано да си отиде
14 mariq kostadinova 13.01.2012 | 18:44
всичко по случея е толкова гнило че не е истина .... най тъжното е че момичето го няма
13 Никита Т 13.01.2012 | 18:32
Моите най-искрени съболезнования! Дано виновниците си получат заслужено в този и в следващия живот!
12 Данчо Лазаров 13.01.2012 | 17:52
Вижте само на какво са способни хората за пари ... да предадат близките си и дори да ги убият!
11 Мишо Аврионов 13.01.2012 | 17:52
Трябва да си ненормален, за да убиеш такова хубаво момиче.
10 Станимир Велков 13.01.2012 | 17:51
Дано повече такива неща не се случват в държавата ни ...
9 Зорница Вичева 13.01.2012 | 17:33
Те наистина са най-опечалените. Добре поне че имат още едно дете, въпреки че това не е кой знае какво утешение, все пак е някакъв стимул за живот.
8 Nora Martinova 13.01.2012 | 17:22
"Съветниците приеха декларация, с която осъждат отвличането и убийството на 17-годишната девойка." Пак след дъжд качулка.
7 Милена Стоилова 13.01.2012 | 17:21
Никой не заслужава такава съдба. Най-много ми е жал за родителите на момичето.
6 Nora Martinova 13.01.2012 | 17:20
Поклон пред паметта на Мирослава.
5 Зорница Вичева 13.01.2012 | 17:19
Много съжалявам за бедното дете. Дано е на по-добро място. Почивай в мир, миличка!
4 Пламен Клошарски 13.01.2012 | 17:16
да, определено днес беше фатален и черен ден!
3 Juja Jujkova 13.01.2012 | 17:15
Моите съболезнования! Цяла България е почернена от събиртията през последните два дни!! Във Враца една жена също беше намерена убита днес:( Черен 13 петък!
2 Силвия Ганчева 13.01.2012 | 17:09
Трябва да линчуват останалия жив убиец!! Направо съм потресена...горките хора
1 Алина Стефанова 13.01.2012 | 17:07
Ох добре, че са решили да спонсорират семейството но някак си в такъв момент парите са крайно жалки и непотребни хартийки...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.