Погребаха двамата миньори в затворени ковчези

Траурната церемония се състоя в родното им село Крупник

по статията работи: iNews.bg | 02.08.2013 | 21:37

Загиналите в рудник "Ораново" миньори Иван Лазаров и Николай Михайлов бяха погребани в затворени ковчези. Поклонението е извършено пред входа на гробището в родното им село Крупник, информира в. "24 часа". Опелото е извършено на двамата едновременно.

"Жалко, че вместо да им отидем на сватби, ние ги изпращаме тук", каза свещеникът.

Да се простят с тях пристигнаха управителят на рудника Валери Манов, кметът на община Симитли Апостол Апостолов и стотици жители на Крупник и околните села.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Emily Reed 03.08.2013 | 20:21
Лека им пръст на хората! Голяма трагедия е това за семействата им, както и за цялото село. Дано да се вземат мерки и да не се допускат повече такива инциденти.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.