Полицаи катастрофираха в София. Инцидентът е станал между бул. "Цар Борис Трети” и "Ал. Пушкин” преди обед.
Според Нова ТВ автомобилът е служебен, но не е бил обозначен. Това се потвърждава и от снимки в социалните мрежи. В него са пътували трима цивилни полицаи и 14-годишно момче.
Шофьорът – на 23 години е настанен в "Пирогов” с контузия на ръката. Там е прието и детето, което е с комоцио.
Другите полицаи – на 23 и 25 години, са настанени в МВР болница с леки травми.