Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
3 Пламен Панайотов 04.07.2012 | 14:50
Сигурно е плувал зад шамандурата, или е бил пиян, или е получих инфаркт по времето, когато е бил във водата. Органите, които това им е работата ще работят по случая и скоро ще разберем.
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
1 Даная Михайлова 04.07.2012 | 14:10
Горкият човек!Много трябва да сме внимателни във водата ,а най - много трябва да се внимава , когато плажовете са неохраняеми , защото там се случват най - много инциденти