Поредната жертва на пътя

30-годишен е починал след катастрофа край Варна

по статията работи: Мая Александрова | 05.05.2014 | 15:12  2 Виж всички снимки

Мъж на 30 години е починал, след като се блъснал с автомобила си в автобус от градския транспорт край Варна, съобщиха от пресслужбата на полицията в крайморския град.

Катастрофата е станала снощи на пътя между Аладжа манастир и комплекса "Златни пясъци". Младият мъж шофирал с несъобразена скорост при мокър път и се блъснал в автобуса. След катастрофата е отведен в болница, където по-късно починал.

Няма пострадали пътници в автобуса.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 amber sky 10.05.2014 | 18:52
Надали шофьорът на автобуса е карал в грешната посока в този случай

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.